• יו"ר: פרופ' צחי גרוסמן
  • מזכ"ל: פרופ' יעקב ברקון
  • ועד האיגוד: פרופ' אביב גולדברט
  • ועד האיגוד: ד"ר גילת לבני
  • ועד האיגוד: ד"ר יעקב שכטר
חדשות

ד"ר אמיר קרשנוביץ' מונה למנהל יחידת הנוירוכירורגיה במרכז "שניידר" לרפואת ילדים

בתפקידו האחרון היה ד"ר קרשנוביץ מנהל היחידה לנוירוכירורגיה ילדים בבית החולים Janet Weis Children's Hospital בדנוויל, פנסילבניה; הוא מחליף בתפקיד את ד"ר שלום מיכוביץ', שפרש לגמלאות

מרכז "שניידר" לרפואת ילדים (צילום: "שניידר")

(תוקן) ד"ר אמיר קרשנוביץ' מונה למנהל החדש של יחידת הנוירוכירורגיה במרכז "שניידר" לרפואת ילדים. הוא מחליף בתפקיד את ד"ר שלום מיכוביץ'.

ד"ר קרשנוביץ' היה בתפקידו האחרון מנהל היחידה לנוירוכירורגיה ילדים בבית החולים Janet Weis Children's Hospital בדנוויל, פנסילבניה. הוא בוגר לימודי רפואה באוניברסיטה הלאומית של מקסיקו ובעל תואר שני במנהל מערכות בריאות מאוניברסיטת אוהיו שבארה"ב.

ד"ר אמיר קרשנוביץ (צילום: "שניידר")

ד"ר קרשנוביץ' סיים התמחות בנוירוכירורגיה בבית החולים "בילינסון" ובמרכז "שניידר" לרפואת ילדים, השתלם בבית החולים Children's Medical Center, Dallas, University of Texas Southwestern וביצע השתלמות בניתוחי אפילפסיה וניתוחי נוירו-מודולציה בבית החולים University of Washington Medical Center בסיאטל.

ביחידה לנוירוכירורגיה במרכז "שניידר" מטופלים מדי שנה מאות ילדים מכל רחבי הארץ. במסגרת היחידה מאובחנים ומטופלים ילדים עם גידולים במוח ובעמוד השדרה, הידרוקן, מומים מולדים בגולגולת כמו קרניו-סינוסטוזיס ופלגיוצפליה, מומים בעמוד השדרה כמו ספינה ביפידה ועגינת חוט השדרה, מומים של כלי הדם במוח כמו AVM, קברנומה ומויה מויה.

כמו כן, מטופלים בה ילדים הסובלים מאפילפסיה עמידות לתרופות, או ממום על שם קיארי וסירינגומיאליה (סירינקס) בנוסף לילדים הסובלים מחבלות ראש ועמוד השדרה, פריצות דיסק, הפרעות בתנועה ועוויתיות.

נושאים קשורים:  חדשות,  מרכז "שניידר" לרפואת ילדים,  מינויים,  ד"ר אמיר קרשנוביץ'
תגובות
אנונימי/ת
20.11.2017, 11:02

הואלא פרש לגמלאות.רוטשטיין גנב אותו להדסה.

אנונימי/ת
22.11.2017, 22:50

למה ״גנב״?

20.11.2017, 17:21

בהצלחה אמיר