• יו"ר: פרופ' צחי גרוסמן
  • מזכ"ל: פרופ' יעקב ברקון
  • ועד האיגוד: פרופ' אביב גולדברט
  • ועד האיגוד: ד"ר גילת לבני
  • ועד האיגוד: ד"ר יעקב שכטר
חדשות

ד"ר נאיל אליאס הצטרף למערך רפואת הילדים של "כללית" במחוז צפון

ד"ר נאיל אליאס הוא מנהל בית החולים הצרפתי בנצרת ומומחה ברפואת ילדים; "כללית: "מקצועיות, הידע, הניסיון הרב והמגוון שד"ר אליאס צבר יהוו תרומה גדולה לציבור"

ד"ר נאיל אליאס (צילום: פרטי)

ד"ר נאיל אליאס, מנהל בית החולים הצרפתי בנצרת ומומחה ברפואת ילדים, הצטרף למערך רפואת הילדים של שירותי בריאות "כללית" במחוז הצפון; כך נמסר מקופת החולים.

ד"ר אליאס, תושב נצרת עילית הוא בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית ו"הדסה" בירושלים. הוא התמחה ברפואת ילדים בבית החולים "בני ציון" והתמחה במחלות ריאה בילדים במרכז הרפואי "רמב"ם". הוא ביצעו השתלמויות במחלות ילדים בכמה מהמוסדות הרפואיים המובילים בעולם.

בנוסף לתפקידו כמנהל בית חולים משמש ד"ר אליאס כמרצה בפקולטה לרפואה בטכניון. הוא חבר באיגודי רופאי הילדים, רופאי ריאות ילדים, באיגוד מחלת ציסטיק פיברוזיס ובאיגוד מנהלי בתי חולים.

מירב גוט, מנהלת מחוז הצפון ב"כללית", בירכה על הצטרפות ד"ר אליאס למערך רפואת הילדים של הקופה. "אנו פועלים כל העת להרחיב את השירותים הרפואיים, לשיפור הזמינות והנגישות לשירות הרפואי לרווחת מבוטחינו בצפון הארץ. המקצועיות, הידע, הניסיון הרב והמגוון שד"ר אליאס צבר יהוו תרומה גדולה לציבור".

נושאים קשורים:  חדשות,  מינויים,  ד"ר נאיל אליאס,  בית החולים הצרפתי בנצרת,  המרכז הרפואי "רמב"ם"
תגובות
11.09.2017, 11:41

מזל טוב ובשעה טובה

11.09.2017, 18:41

המון מזל טוב.

אנונימי/ת
11.09.2017, 23:54

נשאר ל"כללית" כסף אחרי שנתנו לרופא האחר מהצפון 350,000 ש"ח בחודש?

אנונימי/ת
12.09.2017, 15:00

בהצלחה!