• יו"ר: פרופ' צחי גרוסמן
  • מזכ"ל: פרופ' יעקב ברקון
  • ועד האיגוד: פרופ' אביב גולדברט
  • ועד האיגוד: ד"ר גילת לבני
  • ועד האיגוד: ד"ר יעקב שכטר
חדשות

ד"ר אסנת זמורה-בלוססקי מונתה למנהלת המחלקה לכירורגיית ילדים ב"אסף הרופא"

עם מינויה, אמרה ד"ר זמורה-בלוססקי: "לצד הטיפול המקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר והרחבת תחום החדשנות והמחקר חשוב לי ולצוות המחלקה להעניק סביבה תומכת ויחס אישי, מעודד ומכבד לילדים ולבני המשפחה"

מבין סיבות המוות שניתן היה למנוע באמצעות טיפול, יותר מ-20% הן של מחלות לב וכלי דם. צילום אילוסטרציה

ד"ר אסנת זמורה-בלוססקי מונתה למנהלת המחלקה לכירורגית ילדים במרכז הרפואי "אסף הרופא". ד"ר זמורה החליפה את ד"ר יגאל אפרתי שפרש לגמלאות.

ד"ר זמורה-בלוססקי היא בוגרת הפקולטה לרפואה בטכניון (תואר ראשון בהצטיינות יתרה, דוקטור לרפואה בהצטיינות). היא השלימה התמחות בכירורגיה כללית בחטיבה הכירורגית ב' בבית החולים "איכילוב", שם גם עבדה כרופאה בכירה לאחר התמחותה. היא השלימה התמחות-על בכירורגיית ילדים בבית החולים לילדים של לוס אנג'לס וב"איכילוב".

ד"ר אסנת זמורה-בלוססקי (צילום: פרטי)

עד למינויה כמנהלת המחלקה ב"אסף הרופא" שימשה ד"ר זמורה במשך כשלוש שנים כרופאה בכירה בכירורגיית ילדים במרכז הרפואי "שיבא" וכאחראית על כירורגיה אונקולוגית בילדים. היא השתלמה בכירורגיה אונקולוגית ילדים ובכירורגיה קולורקטלית של ילדים במרכזים המובילים בעולם בתחום הזה - St Jude, Memorial Sloan Kettering - ובבית החולים לילדים בסינסינטי.

תחומי העיסוק של ד"ר זמורה מקיפים את מגוון אתגרי האבחון והטיפול הכירורגיים בתינוקות, ילדים ונוער, תוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר. בין תחומי המחקר שלה: טראומה בילדים, דלקת כיבית של המעי בילודים וניתוחים רדיקליים כולל מתן כימותרפיה תוך צפקית בילדים הסובלים ממחלות ממאירות.

ד"ר בני דוידזון, מנהל המרכז הרפואי "אסף הרופא", אמר: "מינויה של ד"ר זמורה בא להרחיב את ההיצע הטיפולי במחלקות הילדים ב'אסף הרופא' ככלל ובתחום הכירורגיה בפרט. ניסיונה הרב הוא עוד נדבך חשוב בחטיבת הילדים שלנו ואני מאחל לה הצלחה רבה".

עם כניסתה לתפקיד אמרה ד"ר זמורה: "צוות המחלקה ואנוכי נשמח לתת שירות בזמינות גבוהה לילדים בני כל הגילים בכל הנושאים של כירורגיית ילדים, החל במומים מולדים, בניתוחים הקשורים לסיבוכי פגות, במחלות נרכשות ובמחלות גידוליות הזקוקות להתערבות כירורג מכל סיבה שהיא. הניתוחים כוללים כמובן גם גישה זעיר פולשנית ושימוש בציוד המתקדם ביותר. לצד הטיפול המקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר והרחבת תחום החדשנות והמחקר חשוב לי ולצוות המחלקה להעניק סביבה תומכת ויחס אישי, מעודד ומכבד לילדים ולבני המשפחה.

"כל אלו ניתנים להשגה רק על-ידי שיתוף פעולה עם כלל אנשי הצוות המטפל בילדים בקהילה ובבית החולים. אנו פותחים לכן את שערי המחלקה לעבודה משותפת זו לקידום בריאותם ורווחתם של הילדים והמשפחות."

נושאים קשורים:  חדשות,  מינויים,  המרכז הרפואי "אסף הרופא",  ד"ר אסנת זמורה-בלוססקי
תגובות
14.07.2017, 18:46

בהצלחה רבה לדר׳ זמורה בתפקידה החדש ????????????

אנונימי/ת
19.07.2017, 23:26

מהיכרותי עם ד"ר אסנת זמורה מהלימודים בפקולטה לרפואה - אני מאחל לה הצלחה רבה בתפקיד המאתגר. אין ראויה ממנה !

אנונימי/ת
21.07.2017, 22:04

בהצלחה בתפקיד החדש, אין ראויה לו ממנה. בית החולים זכה ברופאה ואדם משכמה ומעלה.