חדשות

שמונה רופאים מומחים הצטרפו לצוות הרפואי של הלל יפה

כל ה-8 עברו בהצלחה את בחינות שלב ב' של המועצה המדעית בהר"י

שמונה רופאים מומחים הצטרפו בשבוע החולף לצוות הרפואי של בית החולים הלל יפה בחדרה, לאחר שעברו בהצלחה את בחינות שלב ב' בהתמחות שלהם. את ההודעה על הצלחתם בבחינות מסרה המועצה המדעית של הסתדרות הרפואית. המומחים החדשים הם מהתחומים רפואה פנימית, ילדים, אורתופדיה וגינקולוגיה.

"זו חבורה צעירה ומבטיחה של רופאים, שעבדה קשה מאוד בשנים האחרונות כדי להוכיח את עצמה", החמיא להצלחתם פרופסור מוטי חלק, מנהל המחלקה לנשים ויולדות ויו"ר ועדת ההתמחות במרכז הרפואי הלל יפה. "התוצאות הוכיחו שהעבודה שלהם ושלנו איתם - השתלמה. מדובר במאה אחוז הצלחה, הישג לא פשוט כשלעצמו, המהווה גם אסמכתא לטיבם של המומחים הצעירים ולהכשרה שהם עברו".

בתמונה (מימין לשמאל): ד"ר בראל מגולי, ד"ר עמית הוכברג, ד"ר ירון צרפתי, פרופ' מוטי חלק (יו"ר ועדת התמחות), ד"ר דנה אירגה. (באדיבות דוברות הלל יפה)

בתמונה (מימין לשמאל): ד"ר בראל מגולי, ד"ר עמית הוכברג, ד"ר ירון צרפתי, פרופ' מוטי חלק (יו"ר ועדת התמחות), ד"ר דנה אירגה. (באדיבות דוברות הלל יפה)

פרופסור מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, הדגיש: "סיום מוצלח של שלב ב' בהתמחות מעיד על כך שהמתמחים שעברו פה כברת דרך ארוכה, עומדים בסטנדרטים המקובלים בארץ ובעולם. הדבר גם מעיד על יכולתו של בית החולים בחדרה לאפשר למתמחים את התנאים הטובים להשגת בשלות מקצועית ראויה, תוך מתן כלים להצלחה בבחינות ובפרקטיקה בהמשך דרכם".

שמונת המומחים החדשים שהצטרפו לצוות בהלל יפה בעקבות הצלחתם בבחינות שלב ב' בהתמחות הם ד"ר ירון צרפתי – אורתופדית א', שסיים את המבחנים בהצטיינות;  ד"ר בראל מגולי – פנימית א'; ד"ר זחלאקה וואל – פנימית ב'; ד"ר עמית הוכברג, ד"ר היתם שלבי וד"ר ילנה ורשצ'קה – מחלקת ילדים; ד"ר גיא שרים וד"ר דנה אירגה - מחלקת נשים ויולדות.

נושאים קשורים:  חדשות,  המרכז הרפואי "הלל יפה",  בחינות התמחות,  המועצה המדעית
תגובות