חדשות

שני מנהלי יחידות ברמב"ם מונו לפרופסור חבר קליני

ד"ר רון שאול, מומחה בגסטרו ילדים, וד"ר עימאד קסיס, מומחה במחלות זיהומיות של ילדים, מונו לפרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה בטכניון

שני רופאים מהמרכז הרפואי רמב"ם, המשמשים עתה כמנהלי יחידות שונות בבית החולים, מונו לפרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה של הטכניון. נוסף לכך, רופאה בכירה מרמב"ם מונתה למדריכה קלינית בפקולטה.

ד"ר רון שאול, מנהל יחידת הגסטרו ילדים, מונה לפרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה בטכניון.
ד"ר שאול הוא חבר באיגוד הגסטרו של צפון אמריקה ובאיגוד הגסטרו ילדים האירופי. כמו כן הוא חבר בקבוצת העבודה האירופית למחלות מעי דלקתיות בקרב ילדים. הוא בוגר הפקולטה לרפואה של הטכניון ובעל תואר דוקטור לרפואה (MD) בהצטיינות. התמחה ברפואת ילדים במחלקת הילדים במרכז הרפואי בני ציון בחיפה ובהמשך התמחה בגסטרואנטרולוגיה ילדים בבית החולים לילדים בטורונטו, קנדה. בעבר היה מנהל היחידה לאשפוז יום ילדים בבני ציון.

פרופסור רון שאול (באדיבות דוברות רמב"ם. צילום רענן טל)

פרופסור רון שאול (באדיבות דוברות רמב"ם. צילום רענן טל)

תחומי מחקריו העיקריים הם פרוביוטיקה ופריביוטיקה, אספקטים שונים של מחלות מעי דלקתיות בקרב ילדים, אנדוסקופיה וניטור בקרב ילדים, תזונה והשלכותיה בגילים צעירים ומחלות פפטיות של ילדים. ד"ר שאול היה שותף בכתיבתם של יותר מ-100 מאמרים וסקירות מדעיות.

ד"ר עימאד קסיס, מנהל השירות למחלות זיהומיות בקרב ילדים מונה לפרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה בטכניון. הוא מומחה ברפואת ילדים ובמחלות זיהומיות ומשמש רופא בכיר ביחידה למחלות זיהומיות ברמב"ם. ד"ר קסיס גם חבר באיגוד האירופי למחלות זיהומיות בקרב ילדים.

ד"ר עמאד קסיס (צילום: פיוטר פליטר. באדיבות דוברות רמב"ם)

ד"ר עמאד קסיס (צילום: פיוטר פליטר. באדיבות דוברות רמב"ם)

תחומי מחקריו העיקריים הם אפידמיולוגיה, אבחון מחלות דרכי הנשימה בקרב ילדים ומניעתן, זיהומים בקרב ילדים מדוכאי חיסון, חיסונים לילדים ומניעת זיהומים נרכשים בבתי החולים.

ד"ר רות אדרי, רופאה בכירה ממחלקת ההרדמה מונתה למדריכה קלינית בפקולטה.
תגיות:

נושאים קשורים:  חדשות,  הרדמה,  מינויים,  המרכז הרפואי "רמב"ם",  הפקולטה לרפואה של הטכניון,  רון שאול,  עימאד קסיס,  רות אדרי
תגובות